Úvodná stránka

VITAJTE NA OFICIÁLNYCH STRÁNKACH

DIECÉZNEHO KATECHETICKÉHO ÚRADU

ŽILINSKEJ DIECÉZY

Diecézny biskup Mons. doc. ThDr. Tomáš Galis, PhD.

zriadil dňa 1.4.2008 v zmysle nariadenia čl. 265

Všeobecného direktória pre katechizáciu 

Diecézny katechetický úrad ako svoju výkonnú inštitúciu, 

cez ktorú riadi  a usmerňuje katechetickú činnosť v Žilinskej diecéze.

 

  • Biblická olympiáda 2018/2019

    Vybrané knihy Svätého písma pre Biblickú olympiádu:

     

    STARÝ ZÁKON:

    Kniha Rút

    Prvá kniha kráľov

     

    NOVÝ ZÁKON:

    Evanjelium podľa Matúša

     

    Spoločná téma vybraných kníh: Vernosť Pánovi

    Propozície

    Elektronické prihlasovanie do súťaže - UKONČENÉ!!!

    Prihlášku na dekanátne kolo doručte na DKÚ v papierovej podobe do 7. februára 2019 - v tento deň sa urobí uzávierka!

    Potrebné tlačivá:

    1. Prihláška do dekanátneho kola BO

    2. Súhlas so spracovaním osobných údajov - pre každého súťažiaceho treba zvlášť tlačivo podpísané zákonným zástupcom.

    Prihlásené školy do súťaže v školskom roku 2018/2019

    P. č.  Dekanát Súťažná kategória Názov školy Adresa školy PSČ
    1 Bytča I. kategória Základná škola Jozefa Ignáca Bajzu Bajzova 2 013 51 Predmier
    2 Bytča I. kategória Základná škola s materskou školou Kotešová 378 013 61 Kotešová
    3 Bytča I. kategória Základná škola Dominika Tatarku Plevník - Drienové 284 018 26 Plevník - Drienové
    4 Bytča I. kategória Základná škola s materskou školou Súľov 64 013 52 Súľov - Hradná
    5 Bytča I. kategória Základná škola s materskou školou Štiavnik 177 013 55 Štiavnik
    6 Bytča I. kategória Základná škola Ulica mieru 1235 014 01 Bytča
    7 Čadca I. kategória Základná škola J. A. Komenského Komenského 752 022 04 Čadca
    8 Čadca I. kategória Základná škola M. R. Štefánika M. R. Štefánika 2007 022 01 Čadca
    9 Čadca I. kategória Cirkevná základná škola Jána Palárika Raková 705 023 51 Raková
    10 Čadca I. kategória Základná škola s materskou školou Skalité - Kudlov 781 023 14 Skalité
    11 Čadca I. kategória Základná škola sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité 729 023 14 Skalité
    12 Čadca I. kategória Základná škola Stred 957 023 11 Zákopčie
    13 Čadca II. kategória Stredná odborná škola pedagogická sv. Márie Goretti Horná 137 022 01 Čadca
    14 Čadca II. kategória Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi Horná 137 022 01 Čadca
    15 Čadca II. kategória Stredná odborná škola technická Okružná 693 022 01 Čadca
    16 Čadca II. kategória Gymnázium J. M. Hurbana  Ul. 17. novembra 1296 022 01 Čadca
    17 Čadca II. kategória Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu Ul. 17. novembra 2701 022 01 Čadca
    18 Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Bolešov 276 018 53 Bolešov
    19 Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Centrum I 32 018 41 Dubnica nad Váhom
    20 Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Centrum II 87 018 41 Dubnica nad Váhom
    21 Ilava I. kategória Základná škola Medňanská 514/5 019 01 Ilava
    22 Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Mikušovce 16 018 57 Mikušovce
    23 Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou H. Gavloviča Školská 369 018 52 Pruské
    24 Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou sv. Dominika Savia Školská 386 018 41 Dubnica nad Váhom
    25 Ilava I. kategória Spojená škola sv. Jána Bosca Trenčianska 66/28 018 51 Nová Dubnica
    26 Ilava I. kategória Základná škola Vážska 399 018 63 Ladce
    27 Krásno nad Kysucou I. kategória Základná škola Mládežnícka 1343 023 02 Krásno nad Kysucou
    28 Krásno nad Kysucou I. kategória Základná škola s materskou školou Nová Bystrica 686 023 05 Nová Bystrica
    29 Krásno nad Kysucou I. kategória Základná škola Oščadnica - Ústredie 760 023 01 Oščadnica
    30 Krásno nad Kysucou I. kategória Základná škola s materskou školou Oščadnica 1374 023 01 Oščadnica
    31 Krásno nad Kysucou I. kategória Základná škola s materskou školou Stará Bystrica 680 023 04 Stará Bystrica
    32 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Clementisova 616/1 024 01 Kysucké Nové Mesto
    33 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Dolinský potok 1114/28 024 01 Kysucké Nové Mesto
    34 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Hlavná 19 023 35 Ochodnica
    35 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Horný Vadičov 277 023 45 Horný Vadičov
    36 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Kysucký Lieskovec 208 023 34 Kysucký Lieskovec
    37 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Nesluša 837 023 41 Nesluša
    38 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola s materskou školou Radoľa 326 023 36 Radoľa
    39 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Rudina 443 023 31 Rudina
    40 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola s materskou školou Snežnica 218 023 32 Snežnica
    41 Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Ul. Nábrežná 845/17 024 01 Kysucké Nové Mesto
    42 Kysucké Nové Mesto II. kategória Gymnázium Jesenského 2243 024 04 Kysucké Nové Mesto
    43 Kysucké Nové Mesto II. kategória Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 024 01 Kysucké Nové Mesto
    44 Kysucké Nové Mesto II. kategória Stredná odborná škola strojnícka Športová 1326 024 01 Kysucké Nové Mesto
    45 Martin I. kategória Základná škola Komenského 10 038 53 Turany
    46 Martin I. kategória Katolícka ZŠ s MŠ Antona Bernoláka Tomášikova 1 036 01 Martin
    47 Martin II. kategória Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Komenského 215 038 52 Sučany
    48 Považská Bystrica I. kategória Základná škola Dolná Mariková 470 018 02 Dolná Mariková
    49 Považská Bystrica I. kategória Základná škola Domaniža 103 018 16 Domaniža
    50 Považská Bystrica I. kategória Základná škola Nemocničná 987/2 017 01 Považská Bystrica
    51 Považská Bystrica I. kategória Základná škola s materskou školou Papradno 312 018 13 Papradno
    52 Považská Bystrica I. kategória Súkromná základná škola DSA Rozkvet 2047 017 01 Považská Bystrica
    53 Považská Bystrica I. kategória Základná škola Slovanská 1415/7 017 01 Považská Bystrica
    54 Považská Bystrica I. kategória Základná škola Slovenských partizánov Slovenských partizánov 1133/53 017 01 Považská Bystrica
    55 Považská Bystrica I. kategória Základná škola sv. Augustína Moyzesova 1 017 01 Považská Bystrica
    56 Považská Bystrica II. kategória Obchodná akadémia Jesenského 259/6 017 44 Považská Bystrica
    57 Považská Bystrica II. kategória Stredná priemyselná škola Slovenských partizánov 1132/52 017 01 Považská Bystrica
    58 Považská Bystrica II. kategória Stredná zdravotnícka škola Školská 230 017 01 Považská Bystrica
    59 Považská Bystrica II. kategória Gymnazium Školská 234/8 017 01 Považská Bystrica
    60 Považská Bystrica II. kategória Stredná odborná škola - strojnícka Športovcov 341/2 017 49 Považská Bystrica
    61 Púchov I. kategória Gymnázium Púchov 1. May 0905 022 01 Púchov
    62 Púchov I. kategória Základná škola Gorazdova 1174/2 020 01 Púchov
    63 Púchov I. kategória Základná škola J. A. Komenského Komenského 50 020 01 Púchov
    64 Púchov I. kategória Základná škola s materskou školou J. A. Komenského Lednica 350 020 63 Lednica
    65 Púchov I. kategória Cirkevná základná škola sv. Margity Námestie slobody 562/1 020 01 Púchov
    66 Púchov I. kategória Základná škola E.Schreibera Schreiberova 372 020 61 Lednické Rovne
    67 Púchov I. kategória Základná škola s materskou školou Slovanská 23 020 14 Púchov
    68 Púchov II. kategória Gymnázium 1. May 0905 020 01 Púchov
    69 Rajec I. kategória Katolícka spojená škola A. Škrábika 5 015 01 Rajec
    70 Rajec I. kategória Základná škola s materskou školou Hôrky 200 010 04 Hôrky
    71 Rajec I. kategória Základná škola Lipová 2 015 01 Rajec
    72 Rajec I. kategória Základná škola Pionierska 95 013 13 Rajecké Teplice
    73 Rajec I. kategória Základná škola s materskou školou Rosina 624 013 22 Rosina
    74 Rajec I. kategória Základná škola Školská 394 013 12 Turie
    75 Rajec I. kategória Základná škola s materskou školou Ulica školská 474/5 013 14 Kamenná Poruba
    76 Rajec I. kategória Základná škola s materskou školou Višňové 446 013 23 Višňové
    77 Rajec II. kategória Gymnázium Javorová 5 015 21 Rajec
    78 Turzovka I. kategória Základná škola Bukovina 305 023 54 Turzovka
    79 Turzovka I. kategória Základná škola Podvysoká 307 023 57 Podvysoká
    80 Varín I. kategória Základná škola Brodňanská 110/17 010 14 Brodno
    81 Varín I. kategória Základná škola Dolná Tižina 28 013 04 Dolná Tižina
    82 Varín I. kategória Základná škola Hlavná 375/26 013 02 Gbeľany
    83 Varín I. kategória Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku M. R. Štefánika 432 013 03 Varín
    84 Varín I. kategória Spojená škola Oslobodenia 165 013 05 Belá
    85 Varín I. kategória Základná škola s materskou školou Školská 490 013 01 Teplička nad Váhom
    86 Varín I. kategória Základná škola s materskou školou A. F. Kollára Školská 86 013 06 Terchová
    87 Žilina I. kategória Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Gaštanová 53 010 07 Žilina
    88 Žilina I. kategória Základná škola s materskou školou Gaštanová 56 010 07 Žilina
    89 Žilina I. kategória Gymnázium sv. Františka z Assisi J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina
    90 Žilina I. kategória Základná škola Karpatská 80 63/11 010 08 Žilina
    91 Žilina I. kategória Základná škola Limbová 30 010 07 Žilina
    92 Žilina I. kategória Základná škola Martinská 20 010 08 Žilina
    93 Žilina I. kategória Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa Romualda Zaymusa 3 010 01 Žilina
    94 Žilina I. kategória Základná škola Skalka 34 013 11 Lietavská Lúčka
    95 Žilina I. kategória Základná škola Slovenských dobrovoľníkov 122/7 010 03 Žilina
    96 Žilina I. kategória Základná škola s materskou školou Svätého Gorazda 1 010 08 Žilina
    97 Žilina I. kategória Základná škola s materskou školou Školská 49 010 01 Žilina
    98 Žilina I. kategória Gymnázium Varšavská cesta 1 010 08 Žilina
    99 Žilina II. kategória Súkromná stredná umelecká škola Hálkova 2968/22 010 01 Žilina 
    100 Žilina II. kategória Stredna zdravotnícka skola Hlboká cesta 23 010 01 Žilina
    101 Žilina II. kategória Hotelová akadémia Hlinská 31 010 01 Žilina
    102 Žilina II. kategória Gymnázium sv. Františka z Assisi J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina
    103 Žilina II. kategória Konzervatórium J. M. Hurbana 48 010 01 Žilina
    104 Žilina II. kategória Stredná odborná škola elektrotechnická Komenského 80 010 01 Žilina
    105 Žilina II. kategória Stredná odborná škola dopravná Rosinská cesta 2 010 08 Žilina
    106 Žilina II. kategória Stredná odborná škola podnikania Sasinkova 45 010 01 Žilina
    107 Žilina II. kategória Gymnázium bilingválne T. Ružičku 3 010 01 Žilina
    108 Žilina II. kategória Stredná odborná škola stavebná Tulipánova 2 011 62 Žilina
    109 Žilina II. kategória Gymnázium Varšavska cesta 1 010 08 Žilina
    110 Žilina II. kategória Stredná priemyselná škola stavebná Veľká okružná 25 010 01 Žilina
    111 Žilina II. kategória Obchodná akadémia Veľká okružná 32 011 57  Žilina
    112 Žilina II. kategória Obchodná akadémia sv. T. Akvinského Vysokoškolákov 13 010 08 Žilina
  • Štatistické údaje o vyučovaní NBV/KNB v školskom roku 2018/2019

    Do konca novembra prosíme vypĺiť štatistiky o vyučovaní NBV/KNB za farnosť.

    V tomto školskom roku 2018/2019 cez elektronický formulár.

    Formulár na vyplnenie (šk. rok 2018/2019)

    Formulár pre špeciálne školy (šk. rok 2018/2019)